1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя трав. 09

Архів

Підсумки V МКУ для студентів та молодих учених 2013р.

 

12-13 грудня 2013 р. у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії відбувся очний етап V Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених.

Детальніше...

Міжнародна наукова конференція (Республіка Білорусь)

 

29 листопада 2012 р. у м.Могилів (Республіка Білорусь) відбулася Міжнародна наукова конференція «Романовские чтения – ІХ».

Детальніше...

Підсумки IV Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених

 

13-14 грудня 2012 р. у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії відбувся ІІ (очний) етап ІV Міжнародного конкурсу з українознавства для студентів та молодих учених.

Детальніше...

Всеукраїнські наукові читання

 

5 грудня 2012 року в Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії відбулися Всеукраїнські наукові читання на пошану доктора філологічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, відомого мовознавця та українознавця Світлани Яківни Єрмоленко.

Детальніше...

Всеукраїнський поетичний вернісаж «Троянди й виноград»

 

30 листопада 2012 року в Українському фонді культури відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів третього Всеукраїнського поетичного вернісажу «Троянди й виноград».

Детальніше...

Наукові читання, приурочені 75-річчю професора Я.С. Калакури

 

28 листопада 2012 р. у Національному науково-дослідному інституті українознавства та всесвітньої історії відбулися наукові читання «Методологічні, історіографічні, історіософські проблеми сучасного українознавства», приурочені 75-річчю доктора історичних наук, професора Я.С.Калакури.

Детальніше...

Переможці І (заочного) туру МКУ для студентів та молодих учених.

Творчий вечір О.Смольницької

 

26 листопада 2012 р. у Будинку письменників України відбувся творчий вечір поетеси, прозаїка, перекладача, науковця, журналіста, літературного критика Ольги Смольницької.

Детальніше...

© Всі права захищені
test