1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Неділя трав. 09

Оголошення

Щиро вітаємо переможців ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів!

23 березня 2021 р. журі Конкурсу визначило призерів ІІ етапу (наказ НДІУ від 23 березня 2021 р. № 10). Всі переможці Конкурсу та їхні наукові керівники отримають грамоти та подяки, які будуть надіслані на адреси закладів освіти до 07 травня 2021 р.

Щиро вітаємо переможців ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, дякуємо науковим керівникам і директорам закладів освіти України за плекання інтелектуального творчого потенціалу учнівської молоді, формування патріотичних якостей вихованців через долучення до українознавчих наукових проєктів!

Так склалося, що другий рік поспіль Інститут українознавства МОН України змушений проводити Конкурс у дещо незвичному заочному форматі. Це незручно з багатьох причин, проте найперша – проблема об’єктивності в оцінюванні робіт, визначення особистого внеску кожного конкурсанта, міри самостійності його дослідження. Хотілося б вірити, що журі все ж впоралося із цим завданням. Розуміємо, що й дітям з різних куточків України, а також їхнім науковим керівникам хотілося б не лише особисто представити вимогливому журі власні наукові напрацювання, але й взяти участь у додаткових конкурсах, поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, враженнями, зрештою, цієї весняної пори просто прогулятися столицею. Щиро віримо, що наступного року наш традиційний конкурс набуде свого звичного вигляду.

Відзначимо, що цьогорічний конкурс засвідчив високий рівень науково-дослідних робіт конкурсантів та різноплановість тематики: від археологічних розвідок до висвітлення подій російсько-української війни і боротьби з пандемією коронавірусу. Значна кількість досліджень присвячена висвітленню ролі персоналій в національно-культурному відродженні України, збереженню традиційної культури українців, мовно-літературним процесам. Чільне місце в конкурсних роботах посідають проблеми екології та екологічної культури населення України. Актуальними є наукові розвідки учнів, в яких досліджуються історичні процеси, етнокультурні взаємини та проблеми формування національної ідентичності. Особливо важливо, що в пошукових роботах конкурсантів простежується власне авторський доробок і володіння методологією наукового дослідження.

Підводячи підсумки конкурсу, приємно відзначити, що Ви, юні колеги-українознавці, робите впевнені успішні кроки в науці, відкриваєте маловідомі й маловивчені сторінки української історії і культури в сучасному українознавчому дискурсі.

Колектив науковців Науково-дослідного інститут українознавства, члени журі конкурсу бажають Вам міцного здоров’я, нових наукових відкриттів та успіхів у просторі пізнання і творення українського світу! Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові зустрічі!

 

Голова журі Конкурсу, директор Сергій Наливайко


Шановні учасники ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів!

17 березня 2021 р. Журі Конкурсу визначило переможців І етапу (наказ НДІУ від 17 березня 2021 р. № 9).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» задля дотримання карантину та обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти буде відбуватися в заочній формі. Наказ про визначення призерів конкурсу буде оприлюднений на сайті Науково-дослідного інституту українознавства до 27 березня 2021 р.

Всі переможці І етапу, призери Конкурсу та їхні наукові керівники отримають грамоти та подяки, які будуть надіслані на адреси закладів освіти до 01 травня 2021 р.

Щиро вітаємо переможців І етапу конкурсу з українознавства та бажаємо міцного здоров’я і нових наукових здобутків!

 

Голова журі Конкурсу, директор С.С. Наливайко


Шановні колеги!

Колектив Науково-дослідного інституту українознавства вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода, у серцях — любов, а в стосунках з колегами — стабільність, довіра, чесність, взаєморозуміння і удача!
Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її продовження у наступному році. Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!


Почалася підготовка до XIV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів

Почалася підготовка до XIV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, який відбудеться у 2020/2021 навчальному році з 25-27 березня 2021 року в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства.

>>Детальніше...


29 вересня 2020 року з нагоди 80-ліття Степана Наливайка у НДІ українознавства відбудуться
Перші індоарійські читання на тему «Сучасні індоарійські студії у дослідженні проблем східноєвропейської етнічної історії»

>>Завантажити pdf-файл ||| >>Детальніше...


20–21 жовтня 2020 р. в НДІ українознавства відбудеться
міжнародна науково-практична конференція
«Українознавство в системі національної освіти, науки, гуманітарної політики держави»

>>Завантажити pdf-файл ||| >>Детальніше...


© Всі права захищені
test